Ieder kind zijn eigenheid

Get Adobe Flash player

Kalender

 

Kalender december 2018

‘We staan flink in de rij’

   

Team

Leerlingen/ouders

Zaterdag

1

   

Zondag

2

   

Maandag

3

 

1L + 2L: Sintfilm 10u

Dinsdag

4

 

3L + 4L: Sintfilm 10u

3L: zwemmen

Woensdag

5

 

5L + 6L: Sintfilm 10u

Donderdag

6

 

MUS-E project 5L+6L 15u30-17u

Vrijdag

7

Coldir KOBZ

6L: atelier passerelle

4L: zwemmen

Zaterdag

8

   

Zondag

9

   

Maandag

10

   

Dinsdag

11

VM: MDO

Werkgroepvergadering

3L: zwemmen

Woensdag

12

   

Donderdag

13

Coldir KAtoba (directeur)

Brico team

6L: oudercontact scholenkeuze

MUS-E project 5L+6L 15u30-17u

6L: atelier passerelle

Vrijdag

14

 

4L: zwemmen

Zaterdag

15

   

Zondag

16

   

Maandag

17

 

5L: VM: schaatsen Halle

Dinsdag

18

 

6L: VM: schaatsen Halle

3L: zwemmen

Woensdag

19

   

Donderdag

20

 

9u: kerstviering

1L-5L: slotmoment MUS-E

KS: oudercontact

Vrijdag

21

 

Kerstontbijt

4L: zwemmen

Blauwe vrijdag

Zaterdag

22

   

Zondag

23

   

Maandag

24

   

Dinsdag

25

   

Woensdag

26

   

Donderdag

27

   

Vrijdag

28

   

Zaterdag

29

   

Zondag

30

   

Maandag

31

   

                                                                                          

 

Kalender november 2018

 

‘Ik bemoei me niet met anderen’

 

   

Team

Leerlingen/ouders

Donderdag

1

 

Herfstvakantie

Vrijdag

2

   

Zaterdag

3

   

Zondag

4

   

Maandag

5

Start gezondheidsproject (t.e.m. 16/11)

Start inschrijvingen broers/zussen

Dinsdag

6

Financieel beleid (Linda DD)

Start gezondheidsproject

Woensdag

7

   

Donderdag

8

Bricoteam

3L + 4L: alles met de bal

Rapport

1L: oudercontact

Kunstproject 1L en 5L

MUS-E project 5L+6L 15u30-17u

Vrijdag

9

Evaluatie MUS-E

Eetfestijn

Zaterdag

10

   

Zondag

11

   

Maandag

12

 

6L: programmeren (Codefever)

Dinsdag

13

Zorgplatform (juf Marleen + juf Kathy)

Tentoonstelling schoolvervoersplan

Werkgroepvergadering 15u15

6L: studiekeuzebeurs

5L: programmeren(Codefever)

Woensdag

14

   

Donderdag

15

 

Kunstproject 1L en 5L

MUS-E project 5L+6L 15u30-17u

Vrijdag

16

 

Rode vrijdag

Passerelle 6L

Zaterdag

17

   

Zondag

18

   

Maandag

19

   

Dinsdag

20

Zill kernteam (Linda DD, juf Inge, juf Ilse, juf Linda J)

Nascholing Caro (VM)

Melody navorming

 

Woensdag

21

 

Leerlingenraad

Donderdag

22

Marleen afwezig (NM) : Vrienden van ‘t Huizeke

Stripmuseum 6L

Kunstproject 1L en 5L

MUS-E project 5L+6L 15u30-17u

Vrijdag

23

Nascholing Linda J

Codi vergadering Katoba (Linda DD)

Passerelle 6L

Zaterdag

24

   

Zondag

25

   

Maandag

26

   

Dinsdag

27

Personeelsvergadering

 

Woensdag

28

Colloquium Oostende (Linda DD)

 

Donderdag

29

Colloquium Oostende (Linda DD)

 

Vrijdag

30

Colloquium Oostende (Linda DD)

Passerelle 6L

 

 

Kalender oktober 2018 ‘Op school spreken we Nederlands!’

   

Team

Leerlingen/ouders

Maandag

1

 

VM vaccinatie 5L

Dinsdag

2

 

Scholenveldloop (3KK tot 6L)

Zorg OC’s

Woensdag

3

   

Donderdag

4

 

Kunstproject 1L en 5L

15u30-17u MUS-E project 5L+6L

Vrijdag

5

P.S. Teambuilding

VRIJAF: pedagogische studiedag

Zaterdag

6

   

Zondag

7

   

Maandag

8

 

Herfstwandeling 2L

Dinsdag

9

CODI Katoba (Linda DD)

VM: MDO

Navorming juf Jente en juf Ilse (1L)

Werkgroepvergadering

 

Woensdag

10

   

Donderdag

11

 

Herfstwandeling 3L en 4L

10u Theater 1KK (Ten Weyngaert)

Kunstproject 1L en 5L

15u30-17u MUS-E 5L+6L

Vrijdag

12

 

Eetfestijn

Zaterdag

13

   

Zondag

14

   

Maandag

15

Faro : Meester Dominic en juf Cyrine

Biodivercity 5L

VM: herfstwandeling 1L

Dinsdag

16

   

Woensdag

17

   

Donderdag

18

Netwerkdag (Linda DD)

Nascholing Linda J

15u30-17u MUS-E 5L+6L

Vrijdag

19

   

Zaterdag

20

   

Zondag

21

   

Maandag

22

Codi KOBZ (Linda DD)

 

Dinsdag

23

Regionale directievergadering (Linda DD)

Personeelsvergadering

Faro : Meester Dominic en juf Cyrine

 

Woensdag

24

 

Leerlingenraad

Femma 8u30

Donderdag

25

 

10u Film 1KK (Cinema Galeries)

Film 3L + 4L (Ten Weyngaert)

Kunstproject 1L en 5L

15u30-17u MUS-E 5L+6L

Vrijdag

26

 

10u Film 2KK-3KK (Cinema Galeries)

Blauwe vrijdag

Zaterdag

27

   

Zondag

28

   

Maandag

29

 

Begin herfstvakantie

Dinsdag

30

   

Woensdag

31

   

Proficiat aan Juf Sofie met de geboorte van haar zoontje Tibe!

 

Kalender september 2018

   

Team

Leerlingen/ouders

Zaterdag

1

   

Zondag

2

   

Maandag

3

 

Hervatting van de lessen

Dinsdag

4

 

Info-avond 15u30

Woensdag

5

Navorming meester Dominic

 

Donderdag

6

   

Vrijdag

7

   

Zaterdag

8

Openingsfeest bibliotheek

Openingsfeest bibliotheek

Zondag

9

   

Maandag

10

 

FARO nascholing nieuwe leerkrachten

Dinsdag

11

Werkgroepvergadering 15u15

5L: museum voor natuurwetenschappen

Woensdag

12

   

Donderdag

13

   

Vrijdag

14

CASS codi Katoba

 

Zaterdag

15

   

Zondag

16

   

Maandag

17

Week van de mobiliteit

Kernteamvergadering ZILL

Week van de mobiliteit

Dinsdag

18

 

FARO nascholing nieuwe leerkrachten

Woensdag

19

Administratieve netwerkdag

Praatcafé

Donderdag

20

Zorgplatform 9u-15u30 (juf Marleen)

 

Vrijdag

21

 

Slotmoment week van de mobiliteit 15u

Zaterdag

22

   

Zondag

23

   

Maandag

24

   

Dinsdag

25

Personeelsvergadering 15u15

 

Woensdag

26

 

Leerlingenraad 11u

Donderdag

27

   

Vrijdag

28

   

Zaterdag

29

   

Zondag

30